Konferencja „Technologie Informacyjno-Komunikacyjne (TIK) w rozwijaniu kompetencji zawodowych i społecznych osób z mniejszymi szansami”

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na konferencję „Technologie Informacyjno-Komunikacyjne (TIK) w rozwijaniu kompetencji zawodowych i społecznych osób z mniejszymi szansami". Odbędzie się ona w Warszawie 6 września 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik.

Spotkanie organizowane w ramach monitoringu tematycznego poświęcone będzie tematowi zwiększania umiejętności wykorzystywania technologii cyfrowych w edukacji i szkoleniach skierowanych do osób z mniejszymi szansami. Konferencja ma na celu prezentację przykładów nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) oraz ich zastosowania w pracy nauczycieli, uczniów i studentów oraz edukatorów prowadzących szkolenia z udziałem osób dorosłych.

Więcej informacji i rejestracja na stronie konferencji.