Konkurs wiedzy o kształceniu modułowym

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z  wiedzy o kształceniu modułowym, który zorganizowany został w ramach projektu „System wsparcia szkół i  placówek oświatowych wdrażających modułowe programy kształcenia zawodowego”.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.facebook.com/ksztalceniemodulowe.

Konkurs przede wszystkim skierowany jest do uczniów, którzy już uczą się zawodu i tych, przed którymi stoi wybór szkoły ponadgimnazjalnej. Ufamy, że zachęci to młodzież do poszukiwania informacji na temat tego sposobu kształcenia, wybierania szkół kształcących
w zawodach w oparciu o programy modułowe, a przede wszystkim wpłynie na świadome planowanie ścieżki kariery zawodowej.

Zachęcamy do wydrukowania i zawieszenia na szkolnej tablicy informacyjnej PLAKATU zachęcającego do wzięcia udziału w konkursie

Więcej informacji o konkursie i jego zasadach TUTAJ.

Życzymy powodzenia!
Zespół projektu
„System wsparcia szkół i placówek oświatowych
wdrażających modułowe programy kształcenia zawodowego”