EduCamp Kraków 2013

Organizatorzy zapraszają na Konferencję EduCamp, która skupia ludzi zainteresowanych edukacją, nowymi mediami, technologiami i tym, aby je wdrażać i brać z nich to co najlepsze. Odbędzie się ona 8 maja 2013 w Krakowie, w siedzibie Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Konferencja jest darmowa.

Jak zapowiadają pomysłodawcy konferencji, w EduCampie wezmą udział eksperci z dziedzin związanych bezpośrednio lub pośrednio ze szkoleniami, oświatą, branżą Human Resources, nowymi mediami i Internetem. Uczestnicy będą dyskutować o rozwiązaniach i pomysłach na szeroko rozumianą edukację, o możliwościach współpracy branży Internetowej ze szkoleniową, o technologiach, start-upach, filozofii e-learningu i nowych trendach z nią związanych. Główny nacisk położony będzie jednak na rolę i znaczenie mediów w uczeniu się i nauczaniu.

Więcej szczegółów na stronie organizatora: http://educamp.2edu.pl/