Ogłoszenie konkursu

Serdecznie zapraszamy szkoły i placówki kształcenia ustawicznego aktywnie działające w obszarze kształcenia na odległość do wzięcia udziału w konkursie "Nowoczesna szkoła-zostań ambasadorem kształcenia na odległość". Organizatorem konkursu jest Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w ramach realizowanego projektu "Model systemu wdrażania i upowszechniania kształcenia na odległość w uczniu się przez całe życie".

Ocenie podlegać będzie całokształt działań placówki w obszarach: organizacji i prowadzenia kształcenia na odległość, upowszechniania kształcenia na odległość, społecznej aktywności nauczycieli i słuchaczy w obszarze KNO oraz współpraca między instytucjami i rozwojem kształcenia na odległość. Nagrodą główną w ramach organizowanego konkursu jest wyjazd dla dwóch osób ze zwycięskiej placówki na konferencję Educa Online 2011. Ponadto wyróżnione placówki (10) otrzymają zestawy VIP (filiżanka i grafika ścienna z rysunkiem Andrzeja Mleczki), a ich dokonania zostaną zaprezentowane na naszej stronie.

Wszelkie dodatkowe informacje są zawarte w regulaminie konkursu.

Zainteresowane placówki prosimy o wypełnienie ankiety zagłoszeniowej i wysłanie jej na adres JLIB_HTML_CLOAKING do 30 czerwca 2011 r.