Zapraszamy na Educa Online w Berlinie!

Zapraszamy na  Educa Online w Berlinie!

Konferencja, która odbędzie się w dniach 30.11–2.12.2011 jest doskonałą okazją do zapoznania się z nowinkami dotyczącymi cyfryzacji procesu nauczania. Zachęcamy do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych tematyką e-lerningu. Wśród wielu warsztatów i spotkań każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Kto chce być na bieżąco z najnowszymi trendami w nauczaniu na odległość, ten nie może przegapić tego wydarzenia. Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej I Ustawicznej ufundował wyjazd dla dwóch osób do Berlina na tegoroczną konferencję. Przedstawiciele CKPiDN w Mielcu wezmą udział w konferencji – jest to nagroda w konkursie "Nowoczesna szkoła-zostań ambasadorem kształcenia na odległość". Szczegóły na temat konferencji znajdziecie Państwo tutaj.