Blogerzy
Koronkiewicz-Roszko Monika

pedagog, doradca zawodowy zainteresowany e-learningiem, pozyskiwaniem funduszy i NGO.
Czechumska Marzena

Czechumska Marzena nie napisał/a biografii
Ptak Marek

prezes Stowarzyszenia "Edukacja na odległość" ; nauczyciel, księgowy ; ekspert kształcenia modułowego oraz kształcenia na odległość w projektach systemowych realizowanych przez KOWEZiU
Śliwa Barbara

Nazywam się Barbara Śliwa, jestem nauczycielką dyplomowaną, uczę matematyki,przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych zawodowych.Bardzo lubię swoją pracę od 25 lat.
Augustyniak-Brągiel Elżbieta

Jestem nauczycielem z 34- letnim stażem pracy. Pracuję w Centrum Informacji Zawodowej - Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Częstochowie. Wykonuję tam zadania pedagoga i doradcy zawodowego.
Wiele lat pracowałam również jako nauczyciel akademicki ucząc przedmiotów pedagogicznych i z zakresu poradnictwa zawodowego. Najnowszą moją pasją jest KNO, które wykorzystuje zarówno w pracy na uczelni jak i w poradni.
Jaworowicz Barbara

Jaworowicz Barbara nie napisał/a biografii
Brzózka Piotr

Brzózka Piotr nie napisał/a biografii
Inne wpisy Brzózka Piotr
Stojak Ryszard

Stojak Ryszard nie napisał/a biografii
TYNIEC AGNIESZKA

TYNIEC AGNIESZKA nie napisał/a biografii
Redaktor Portalu

Redaktor Portalu nie napisał/a biografii
Przybył Janusz

Ukończyłem zsz, technikum wieczorowe dla dorosłych (równocześnie pracując na pełnym etacie jako elektryk w dziale utrzymania ruchu w Kombinacie Budowy Maszyn i Górnictwa Częstochowa w Kłobucku (nie istnieje). Następnie studia (dzienne) na Politechnice Częstochowskiej na wydziale Elektrycznym. Pół roku służby wojskowej w szkole podchorążych rezerwy, pięć (prawie) lat pracy na WSP w Częstochowie.
Od 1995r nauczyciel praktycznej nauki zawodu.
W latach 1980 - 1998 członek Aeroklubu Częstochowskiego - skoczek spadochronowy następnie instruktor spadochronowy - wykonałem około 1500 skoków ze spadochronem z kilku typów samolotów i śmigłowców, za dnia i w nocy na wielu polskich lotniskach aeroklubowych. 5 razy, bez większych sukcesów, uczestniczyłem w Spadochronowych Mistrzostwach Polski.
Ostatni skok ze spadochronem wykonałem w 2002r.
Wykonałem też jeden skok bez spadochrony (na bandżi) i było w nim najwięcej adrenaliny.
Inne wpisy Przybył Janusz